Ткачук, Євгеній Євгенович

Материал из ДОСЬЕ
Перейти к навигации Перейти к поиску
Ткачук Євгеній Євгенович
Ткачук Євген.jpg
Депутат Луцької міськради директор ПП "Автоцентр Плюс"

22 лютого 2019 року Євгена Ткачука спіймали на хабарі. Він пропонував 1100 доларів хабара інспектору управління Держпраці в області

Біографія

Народився 7 квітня 1970 року в місті Луцьку. Громадянин України.

З 1978-го по 1988 рік навчався в середній школі №17.

З 1990-го по 1994 рік навчався у Волинському державному університеті імені Лесі Українки.

З 1995-го по 1997 рік навчався у Львівському політехнічному інституті. Освіта вища.

З 1988 року по 1990-й проходив службу в лавах Радянської Армії.

З 1993 року – підприємець.

З 2007 року – директор ПП «Автоцентр Плюс».

З 2004 року – заступник директора філії Фонду ветеранів Міністерства внутрішніх справ України у Волинській області.

2015 року депутат Луцької міської ради VІI скликання за списками партії «Солідарність» Блоку Петра Порошенка.

У 2017 році вийшов з лав "Солідарності".

Сім'я

Одружений, двоє дітей.

Оперативне дось'є

Звинувачення в хабарництві

22 лютого 2019 року Євгена Ткачука спіймали на хабарі. Він пропонував 1100 доларів хабара інспектору управління Держпраці в області. Євген Ткачук провів ніч в ізоляторі тимчасового тримання, звідки його вранці 23 лютого забрали в прокуратуру, де і оголосили про підозру. 23 лютого, суд має обрати йому міру запобіжного заходу.


У квітні 2018 року Євген Ткачук перебував у київському слідчому ізоляторі. 27 квітня 2018 року йому мали обрати запобіжний захід.

Відомо, що Євген Ткачук "мав долю" у так званій скандальній справі Рачкова. Зокрема, що у січні 2018 року зафіксували факт вимагання та одержання Рачковим другої частини від усієї суми неправомірної вигоди. Рачков одразу ж після зустрічі із заявником на автостоянці поблизу готелю «Україна» у Луцьку передав голові земельної комісії Євгену Ткачуку 5 000 доларів США у автомобілі останнього. Хабар давали, аби Ткачук не перешкоджав та не створював перешкод у проведенні процедури узаконення збудованого житлового будинку та сприяння у зміні цільового призначення земельної ділянки.[1]

Скандали

Депутат Євген Ткачук добудовує маєток на землі, що раніше була парком

Землю на березі Сапалаївки «нарізали» доволі впливовим людям, серед яких – рівненський суддя Вадим Торчинюк, власник популярного пивного клубу «Кораблик» Леонід Цимбалюк, сестра нинішнього нардепа Сергія Мартиняка та своячениця одіозного тренера Віталія Кварцяного – Іванна Кварцяна… Проте ніхто із цих людей навіть не починав будівництва… Можливо, вплинули активні протести місцевих, а, можливо, просто зрозуміли цинічність ідеї зруйнувати шмат міського парку.

Так чи інакше, а прокуратура у 2014 році через суд повернула землю місту. Щоправда, не всю…

Одну ізділянок,за адресою - вул.Космонавтів, 23, прокуратурі відсудити не вдалося.

Власницею цієї землі у всіх документах вказана лучанка Оксана Ходзюк. Особа не публічна, маловідома, та, як часто буває – з «правильними» родинними зв’язками.

Луцький депутат, голова земельної комісії, Євгеній Ткачук навіть не приховує, що є братом чоловіка пані Оксани, іІ будинок будують усі разом.

«Ми будуєм з братом. Я помагаю, бо його немає в Україні… Допомагаю співфінансуванням. Але в декларації я не можу показати, тому що земельна ділянка не на мені і будинок не мій. Це дружина мого брата», - коментує ситуацію депутат.

Обранець демонструє рішення 2015 року, у якому Луцький міськрайонний суд дозволив його родичці залишити собі землю.Але чому інші ділянки суд зобов’язав повернути місту, а саме цю – лишив приватному власнику? Відповідь – у самому судовому рішенні.

Виявляється, Оксана Ходзюк – уже третя приватна особа, якій належить ця ділянка. У 2001 році виконком виділив землю Леоніду Цимбалюку – власнику пивного клубу «Кораблик».

У березні 2014 року Леонід Цимбалюк оформив дарчу на такого собі Романа Галузія, а ще через півроку цей чоловік подарував землю родичці Євгенія Ткачука.

До речі, депутат зовсім не цурається того, що обійшов закон і замість того, щоб сплатити належні податки при купівлі-продажі, оформив договір дарування…

«Так було вигідніше, платити менше», - пояснює Ткачук.[2].


Замість знесеного кіоску «Луцькпреси» встановити торговельний павільйон, де торгуватимуть кондитерськими виробами на вулиці Винниченка, дозволили синові депутата Луцької міськради Євгенія Ткачука. Про це йшлося під час засідання виконавчого комітету Луцької міської ради 20 липня 2016 року.

Перед розглядом питання перший заступник міського голови Тарас Яковлев повідомив, що депутат Луцькради Євгеній Ткачук звернувся з листом щодо конфлікту інтересів та поінформував, що підприємець Олександр Ткачук, який хоче встановити торговельний павільйон на вулиці Винниченка, 47, є його сином.

На зауваження членів виконкому щодо доцільності встановлення кіоску, де торгуватимуть ковбасою, на місці знесеного кіоску «Луцькпреси», начальник управління розвитку підприємництва і реклами Олександр Козлюк запевнив, що планують встановити кіоск, де продаватимуть кондитерські вироби, каву, а не ковбасу. Він повідомив, що попередня тимчасова споруда перебувала в жахливому стані, а її власник мав заборгованості зі сплати оренди. Щодо Олександра Ткачука, посадовець зазначив, що той є співвласником торговельної марки «Линник» і здійснює діяльність у межах чинного законодавства, допомагає учасникам АТО безплатними ремонтами автомобілів та продуктами.

Олександр Козлюк переконував членів виконкому, що жодної переваги підприємцю перед іншими не надавали, а на вказане місце лише він подав документи.

Член виконкому Олег Бондарук зауважив, що під час затвердження комплексної схеми тимчасових споруд на вулиці Винниченка наводили аргументи про те, що потрібно навести лад, аби все було прозоро та зрозуміло. Він зазначив, що не до кінця вірить у те, що ніхто крім вказаного підприємця не бажав претендувати на розміщення МАФу.

У підсумку, проект рішення усе ж підтримали 11 членів виконкому, дозволивши сину луцького депутата встановити кіоск у центрі міста.[3]

Партійне дось'є

Був членом політичної партії «Сильна Україна».

2010 року обраний депутатом Луцької міської ради VI скликання в мажоритарному окрузі.

Був керівником фракції «Сильна Україна», членом постійної комісії міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру.

Був головою депутаської групи «Рідне місто». У 2015 році вступив до лав партії «Солідарність» Блоку Петра Порошенка і очолив Луцьку міську організацію партії. Того ж року він оголосив про створення фракції «Солідарність» у Луцькій міській раді.

На місцевих виборах 2015 року став депутатом Луцької міської ради VІI скликання за списками партії «Солідарність» Блоку Петра Порошенка.

У лютому 2017 року Євген Ткачук заявив про вихід з партії Блок Петра Порошенка «Солідарність» й перестав очолювати міську фракцію «Солідарності». Згодом він та ще декілька депутатів фактично «забули» про партійну дисципліну і пристали на пропозицію фракції «УКРОП» щодо необхідності заміни секретаря ради Юлії Вусенко та частини посадовців із команди Романюка. Далі ж Євген Ткачук та інші депутати-"зрадники" підтримували скандальні рішення провладної укропівської більшості у мерії.

Увподобання

  • В родині, є декілька автомобілів. Кожен автомобіль має окреме призначення: «Mercedes CL класу» – для їзди по трасі, «Toyota Land Сruiser» призначена для бездоріжжя в зимовий період, «Mercedes G класу – для активного відпочинку: полювання та рибалки.
  • Улюблений бренд одягу – італійський дім моди «GUCCI». Намагається купувати речі за кордоном.
  • Улюблений алкогольний напій – віскі «Джонні Уокер Блю Лейбл».
  • Серед луцьких закладів, які відвідує з сім’єю – «Корона Вітовта», «Кораблик», «Рестпарк», «Курінь», «Карамелька», «Чевермето».

Посилання