Влада Молчанова

Материал из ДОСЬЕ
Перейти к навигации Перейти к поиску
Молчанова Владислава Борисівна
Влада Молчанова.jpg
Українська підприємиця, співзасновниця компанії Stolitsa Group.

Біографія

Владислава Молчанова народилася у Харкові, та від народження проживає в Києві. Закінчила київську середню школу 185. Закінчила Київський університет ім. Тараса Шевченка за спеціальністю «Біофізика».

Про ранню політичну та підприємницьку кар'єру Владислави Молчанова відомо мало. 2006 року Молчанова намагалася пройти до Київради та стати депутатом від “Партії зелених”. Тоді вона стала генеральним директором будівельної компанії “Столиця”.

У 2014 році Владислава Молчанова стала співзасновником та головою київської компанії-забудовника Stolitsa Group. Остання має відношення до великої мережі супермаркетів Novus, будівництва житлових та торгових комплексів у Києві, а також є бенефіціаром 60 підприємств.

Наприкінці 2016 року Владислава Молчанова очолила виборчий штаб ВО “Батьківщина” у Києві.

На виборах у 2019 році була зареєстрована Центральною виборчою комісією як довірена особа кандидата у президенти Юлії Тимошенко.

Родина

Має п’ятьох дітей – двох синів і три доньки. Старшому сину 29 років, він дієтолог. Молодщому - 27 років, засновник IT-компанії. Старшій доньці 19 років, а двійняткам по 16 років.

Батько – професор, доктор фізико-математичних наук Борис Романюк. Мати – Лілія Романюк, інженер-конструктор.

Молодший брат - Андрій, закінчив фізико-математичний факультет Університету імені Тараса Шевченка. Потім навчався у Німеччині, потім переїхав до Швейцарії та залишився там. Професор, працював в університеті Базеля, голова департаменту наукових розробок нових технологій великої компанії Glas Trӧsch (2019р.), яка має скляні заводи по всьому світу, зокрема в Україні.

Бабуся по лінії батька, Лідія Іларіонівна з розкуркуленої родини. У Хмельницькій області її предки мали великий наділ землі.

Перший чоловік був успішним бізнесменом, але, зі слів Молчанової, потрапив під пресинг криміналітету, втратив справу і змушений ховатися, щоб зберегти життя і не ставити під удар дружину та двох дітей.[1]

Коровченко Сергій

Цивільний чоловік - Сергій Коровченко, колишній керівник Головного Управління Міністерства юстиції на півострові Крим за часів Віктора Янукович.[2] В минулому помічник екс-нардепа БЮТ Андрія Портнова.

Оперативне досьє

Влада Молчанова тісно пов'язана з політичною силою Юлії Тимошенко: «є головним спонсором та керівником ВО «Батьківщина» у столиці, забезпечує партію офісу. Засвітилася в низці скандальних забудов та бізнес-проектів.

У 2019 році медіа оприлюднили аудіозаписи, які свідчать про те, що Владислава Молчанова готувала "масовий підкуп студентів та членів виборчих комісій" у рамках президентської кампанії Юлії Тимошенко. З розшифровки журналістів можна припустити, що бізнес-вумен планувала організувати незаконну агітацію серед молоді, а також платити представникам комісії за послуги: “На початку запису начальниця київського виборчого штабу «Батьківщини» Влада Молчанова визнає, що партія має проблему із «заходом» до студентських містечок і звертається за допомогою до якогось студентського активіста… Ну, а де трошки такі коменданти незговірливі, то можна і на комерційній основі працювати з сіткою... У комісії багато технічних кандидатів. Я хочу, щоб у кожній комісії було в мене по вісім людей. В нас це платно”.[3]

Джерела