Козленко, Артем Миколайович

Материал из ДОСЬЕ
Перейти к навигации Перейти к поиску
Козленко Артем Миколайович
Флаг RU.png
Козленко Артем.jpg
Полковник служби цивільного захисту, заступник директора департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям апарату ДСНС України

Артем Миколайович Козленко народився 17 квітня 1978 р. у місті Харків. Батьки інженери-енергетики працювали в харківському інституті "Енергосталь".

Освіта

Харківський інститут пожежної безпеки МВС України, рік закінчення – 2000, спеціальність – пожежна безпека.

Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди, рік закінчення – 2007, спеціальність – правознавство.

Національний університет цивільного захисту України, рік закінчення – 2017, спеціальність – пожежна безпека, спеціалізація – експерт будівельний з пожежної та техногенної безпеки.

Біографія

Трудову діяльність Артем Миколайович Козленко розпочав у 2000 році, де пройшов шлях від інспектора пожежної частини УМВС України в Харківській області до заступника начальника Головного управління – начальника управління кадрового забезпечення, планування та правової роботи Головного управління Держтехногенбезпеки у Харківській області.

З 2013 по 2014 рік Артем Козленко обіймав посаду директора Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям та державному нагляду (контролю) апарату ДСНС України.

З 2014 по 2016 рр. Артем Миколайович займається науковою організаційною діяльністю, на посаді проректора за напрямом міжнародних відносин Національного університету цивільного захисту. З досягнень - організація взаємодії та обмін досвідом із представниками держав-партнерів у напрямку цивільного захисту. Вдосконалення навчальних програм з урахуванням специфіки роботи з іноземними студентами.

З 2016 по 2017 р. Козленка призначений Виконуючим обов'язки начальника Державного центру сертифікації ДСНС України.

З 2017 по 2022 рік працює на посаді директора Державного центру сертифікації ДСНС України. За цей час центр одержав акредитацію як орган інспектування. Було створено та акредитовано випробувальну пожежну лабораторію. Укладено договори про спільну роботу та обмін досвідом у сфері оцінки відповідності з більш ніж 20 випробувальними центрами держав, членів Європейського союзу.

Починаючи з 2022 року Артем Миколайович Козленко обіймає посаду заступника директора департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям апарату ДСНС України.

Сім'я

Розлучений, дітей немає.

Звання, чини, регалії

  • Почесний знак МНС України у 2008 році
  • Нагрудний знак Держпожбезпеки «За заслуги у забезпеченні протипожежного захисту» ІІ ступеня у 2009 році.
  • Сертифікат аудитора продукції від 20.08.2021. Свідоцтво кандидата до аудиторів оцінки відповідності будівельної продукції від 24.11.2022.
  • Кваліфікаційний сертифікат провідного експерта будівельного з пожежної та техногенної безпеки від 17.04.2023.
  • Сертифікат знання англійської мови CEFR B2+ від 08.06.2022.
  • Подяка МВС України у 2021 році

Хобі, захоплення

Біг, заняття йогою, англійська класична література.

Вибрані коментарі

"Впровадження аудиту пожежної та техногенної безпеки, передбаченого Кодексом цивільного захисту України, дозволить бізнесу отримати повну картину щодо відповідності об'єктів вимогам пожежної та техногенної безпеки. При цьому проведення аудиту не тягне за собою застосування санкцій та/або інших заходів реагування з боку ДСНС України" - Артем Козленко

Джерела

Источники

1. У Львівському гарнізоні відбулась нарада з інспекторським складом щодо запобігання правопорушень під час виконання службових обов’язків

2. ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ / НАКАЗ 06.11.2013 № 673 / Про створення робочої групи з підготовки проекту переліку посад, що підлягають заміщенню особами рядового і начальницького складу служби цивільного захисту ДСНС України та граничних спеціальних звань за цими посадами

3. ДСНС і підприємці-ліцензіати визначили напрями подальшої співпраці

4. ДСНС України і підприємці за “круглим столом” обговорили баланс дерегуляції та підвищення відповідальності за пожежну безпек

5. КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР РЯТУВАЛЬНИКІВ ГОТОВИЙ НАДАВАТИ ДОПОМОГУ

6. ФОТОРЕПОРТАЖ: В Запорожье открылся спасательный консультационный центр

7. Урочистий захід до Дня Конституції України та 61-ї річниці створення підрозділу.