Аронец, Александр Романович: відмінності між версіями

Матеріал з ДОСЬЄ
Перейти до навігації Перейти до пошуку
(Новая страница: «{{Персона | ФИО = Аронец Александр Романович | Фото = Аронец_Александр.jpg | Данные = Кандидат…»)
 
Немає опису редагування
 
(Не показані 2 проміжні версії цього користувача)
Рядок 5: Рядок 5:
Фото = Аронец_Александр.jpg  
Фото = Аронец_Александр.jpg  
|
|
Данные = Кандидат в народные депутаты VII созыва. Юрист. Руководитель ВО [[Свобода]] в Печерском районе Киева. Блоггер [[Газета по-украински]].
Данные = Кандидат в народные депутаты VII созыва. Юрист. Руководитель ВО [[Свобода, Всеукраинское объединение]] в Печерском районе Киева. Блоггер [[Газета по-украински]].
}}
}}
[[Category:Персоны]][[Category:Юристы]][[Category:Западноукраинские]][[Category:Свобода]] [[Category:Юристы]] [[Category:Журналисты]]  
[[Category:Персоны]][[Category:Юристы]][[Category:Ивано-Франковские]][[Category:Свобода]] [[Category:Юристы]] [[Category:Журналисты]]  
[[Category:Выборы 2012]] [[Category:Кандидаты 2012]]  
[[Category:Кандидаты 2012]]  





Поточна версія на 12:39, 18 серпня 2019

Аронец Александр Романович
Аронец Александр.jpg
Кандидат в народные депутаты VII созыва. Юрист. Руководитель ВО Свобода, Всеукраинское объединение в Печерском районе Киева. Блоггер Газета по-украински.


Личное дело

  • Родился 23 апреля 1988 года [1].
  • 2005 год - поступил на факультет юридических наук Национального университета "Киево-Могилянская академия" (НаУКМА) [2].
  • 2010 год - кандидат в депутаты Киевского городского совета.
  • 2010 год - окончил НаУКМА.
  • Родом из Ивано-Франковской области (Коломыя) [3].
  • Кроме стандартных русского, украинского, английского языков знает еще и итальянский [4].
  • Связаться с ним можно по Skype (aronets) или написать на почту aronets (собачка) gmail.com.
  • Замглавы ГО "Люстрация".
  • Директор ГО "Киевская мини-футбольная лига европейских фан-клубов" [5].

Семья и связи

Семья и связи
Близкие связи Андрей Ильенко - глава киевской городской организации ВО Свобода, [6]. Сын одного из трех знаменитых в кинематографической среде братьев Ильенко. Босс.


Личное дело

  • В марте 2011 года по факту ситуации вокруг его статьи [7] Аронец встречался с президентом НаУКМА Сергеем Квитом [8].
  • Является одним из главных столичных спикеров ВО Свобода. Использует для трансляции своих сообщений блоги на Politiko, УП, УТ, Корреспондент, Газета по-украински и так далее.
  • Возможно, имеет отношение к футбольным ultras. Фанат итальянского левацкого ФК Рома (в противовес правому Лацио).
  • Политическую деятельность начал с украинизации столичных заведений общепита в рамках Всеукраинской акции защиты украинского языка.
  • В конце сентября 2011 года участвовал в антисемитском "набеге" киевской ячейки своей партии на Умань, где каждый год традиционно отдыхает до 30 тысяч хасидов [9].

Цитаты

  • В разгар скандала вокруг писателя Василия Шкляра написал:
Aquote1.png Рік тому я прочитав роман Василя Шкляра "Чорний Ворон". Для мене це стало справжнім відкриттям. При чому в мене відкрились очі на те, звідки й чому появилась ОУН та УПА. Так, саме брати Чучупаки, отаман Чорний Ворон – і є тими постатями, які надихнули на героїчну боротьбу наступне покоління українців. Саме ці постаті, які в умовах тотальної окупації московськими більшовиками створили в центрі України, на Черкащині, так звану "Холодноярську Республіку", куди окупанти декілька років боялись ступити ногою. Саме на мемуарах Горліс-Горського "Холодний Яр" виховувалось ціле покоління ОУН. А прямим зв'язком між повстанцями 20-х років на Великій Україні та 40-х років на Західній – стали ветерани Армії УНР. Той же Євген Коновалець очолював Курінь Січових Стрільців, який був одним із найбоєздатніших частин Армії УНР. А згодом створив ОУН. Нещодавно українці святкували день Соборності. Але практично ніхто з політиків не згадав про те, у чому саме проявилась ця соборність. Aquote2.png
  • Далее эксплуатирует "холодноярскую" тему:
Aquote1.png Щороку у Холодний Яр з'їжджаються патріоти з усієї України, щоби набратися снаги й розпочати новий етап боротьби з окупантами. Традиційно останніми роками організовані заходи провадить Історичний Клуб "Холодний Яр" Романа Коваля. Щороку все більше українців приходять у Холодний Яр. Ця місцина вже серед наших сучасників стала символом нескореності, нетерпимості до окупантів, готовності до боротьби. Отож не дивно, що з'явилися маніпулятори, які воліють використати холодноярську тему (в їхньому розумінні – привабливий "бренд") у своїй гендлярській грі на українському політичному полі. Очевидно, з таких мотивів і з'явилася так звана "Холодноярська ініціатива". Сайт новоявленого "громадського" руху скупо повідомляє, що 7-29 серпня 2010 року в Холодному Яру відбувся семінар "Самоорганізація українців", під час якого учасники семінару "намагалися знайти відповіді на запитання "Як жити в сучасних політичних умовах" і розробляли основні засади й принципи самоорганізації спільнот. В результаті було визначено мету діяльності, фундаментальні засади та принципи, від яких необхідно відштовхуватися при створенні мережі самоврядних спільнот, а також випрацювано загальний план подальших дій". Прикметно, що на Заході України організатори "Холодноярської ініціативи", з огляду на високу релігійність галичан і високий авторитет Церкви, експлуатують інший "бренд", а саме – Зарваницю, і звуться вже "Зарваницька ініціатива". Цей факт важливий для розуміння того, що для так званих "громадських" організаторів звично міняти маски з метою маніпуляцій свідомістю людей. Вже на початку 2011 року організатори обидвох "ініціатив" – Тарас Стецьків, Андрій Юсов, Євген Золотарьов, Сергій Пантюк – розпочали масовану кампанію в двох регіонах: як "Зарваницька ініціатива" – на Галичині, як "Холодноярська ініціатива" – у містечках Центральної України (переважно Київщини та Черкащини). В обох регіонах організатори представляють себе як ініціаторів нового громадянського руху, метою котрого є "Пробудження громадськості до самоспроможності" [10]. Aquote2.png

Источники