ДОСЬЄ: відмінності між версіями

Немає опису редагування
Немає опису редагування
(Не показано 37 проміжних версій цього користувача)
Рядок 13: Рядок 13:


{{Main1|
{{Main1|
text =Сайт "Досьє" створено у 2013 році. Це незалежний інформаційний ресурс, у якому зібрано та систематизовано [[Special:Statistics|{{NUMBEROFARTICLES}} {{plural:{{NUMBEROFARTICLES}}|досьє}}]] на українських політиків та політичні партії, громадських діячів, підприємтва та підприємців, чиновників, силовиків, суддів, юристів, медиків, банкірів та фінансистів, журналістів, блогерів, матеріали журналістських розслідувань. Кожне досьє представлено біографічною довідкою, інформацією про освіту, кар'єру, досягнення, сім'ю та зв'язки, статки та захоплення, підготовленою дописниками, на підставі оприлюднених матеріалів.}}  
text =Сайт "Досьє" створено у 2013 році. Це незалежний інформаційний ресурс, у якому зібрано та систематизовано [[Special:Statistics|{{NUMBEROFARTICLES}} {{plural:{{NUMBEROFARTICLES}}|досьє}}]] на українських політиків, підприємців, чиновників, громадських діячів.}}  


{{Main
{{Main
Рядок 27: Рядок 27:
{{Main
{{Main
|
|
Оглавление = НАРДЕПИ
Оглавление = ЮРИСТИ
|
|
Данные = [[Файл:Арахамия Давид.jpg|150px|right|]]  
Данные = [[Файл: Шепетин Игорь.jpg|150px|right|link=https://dosye.info/Шепетін_Ігор_Олегович]]  
<DynamicPageList>
<DynamicPageList>
category      = нардепы
category      = юристи
count=5
count=5
ordermethod = lastedit  
ordermethod = lastedit  
shownamespace = false
shownamespace = false
</DynamicPageList>
</DynamicPageList>
'''[https://dosye.info/Категорія:Нардепы ''далі'']'''}}
'''[https://dosye.info/Категорія:Юристы ''далі'']'''}}
{{Main
{{Main
|
|
Оглавление = ПРЕЗИДЕНТИ
Оглавление = РОЗШУК
|
|
Данные =  
Данные =  
[[Файл:Zelenskyy Volodymyr.jpg|150px|right|]]  
[[Файл:Наумов Андрей.jpg|150px|right|]]  
<DynamicPageList>
<DynamicPageList>
category      = Президенты
category      = розшук
count=5
count=5
shownamespace = false
shownamespace = false
</DynamicPageList>
</DynamicPageList>
'''[https://dosye.info/Категорія:Президенты ''далі'']'''}}
'''[https://dosye.info/Категорія:Розшук ''далі'']'''}}
{{Main
{{Main
|
|
Рядок 75: Рядок 75:
</DynamicPageList>
</DynamicPageList>
'''[https://dosye.info/Категорія:компании ''далі'']'''}}
'''[https://dosye.info/Категорія:компании ''далі'']'''}}
{{Main
|
Оглавление = ВЕЛИКІ УКРАЇНЦІ
|
Данные =
[[Файл:Шевченко.png|150px|right|]]
<DynamicPageList>
category      = Великі українці
count=5
ordermethod = lastedit
shownamespace = false
</DynamicPageList>
'''[https://dosye.info/Категорія:Великі_українці  ''далі'']'''}}


{{Main title
{{Main title
Рядок 82: Рядок 96:
{{Main
{{Main
|
|
Оглавление = Юрій Бойко після допиту в СБУ вибачився за свою заяву у соцмережах
Оглавление = Рустем Умєров очолив РНБО
|
|
Данные = [[Файл:Бойко Юрий.jpg |100px|left|link=https://dosye.info/Бойко,_Юрий_Анатольевич]] Народний депутат Юрій Бойко, який очолює парламентську групу "Платформа за життя та мир", опублікував у соцмережах проросійську заяву про "радикалів", які перейменовують міста та "забороняють людям говорити рідною мовою".
Данные = [[Файл:Умєров Рустем.jpg|100px|left|link=https://dosye.info/Умєров,_Рустем_Енверович]]
Така риторика контрастувала з досить виваженою позицією Бойка та його групи, які під час повномасштабного вторгнення намагалися не спричиняти подібних скандалів та навіть дуже плідно співпрацювали з владою під час ключових голосувань у Верховній Раді.
18 липня 2025 року Президент України Володимир Зеленський призначив Рустема Умєрова Секретарем РНБО України.  
'''[[Бойко, Юрий Анатольевич|ЧИТАЙТЕ ДАЛІ]]'''}}
 
'''[[Умєров, Рустем Енверович|ЧИТАЙТЕ ДАЛІ]]'''}}


{{Main
{{Main
|
|
Оглавление = Демарш Шевченко
Оглавление = НАБУ провело обшуки у екс-міністра оборони Резнікова
|
|
Данные = [[Файл:Шевченко Евгений.jpg |100px|left|link=https://dosye.info/Шевченко,_Евгений_Владимирович]] 7 листопада 2024 року народний депутат Євгеній Шевченко заявив, що написав листа новообраному президенту США Дональду Трампу з проханням посприяти припиненню "скочування України в диктатуру", а також закликав главу української держави Володимира Зеленського йти на діалог із державою-агресором - Росією.
Данные = [[Файл:Резников Алексей.jpg|100px|left|link=https://dosye.info/Резников,_Алексей_Юрьевич]]
'''[[Шевченко, Евгений Владимирович|ЧИТАЙТЕ ДАЛІ]]'''}}
У ексміністра провели обшук і "знайшли лівий телефон і ще щось".
 
Слідчі дії відбулися 30 червня в рамках справи про закупівлю продуктів для армії за завищеними цінами, так званої справи про "курячі яйця за 17 гривень".  
 
'''[[Резников, Алексей Юрьевич|ЧИТАЙТЕ ДАЛІ]]'''}}


{{Main
{{Main
|
|
Оглавление = Коломойського позбавили громадянства Кіпру
Оглавление = Руслан Кравченко став самим молодим Генеральним прокурором України
|
|
Данные = [[Файл:Коломойский Игорь 1.jpg|100px|left|link=https://dosye.info/Коломойский,_Игорь_Валерьевич]] Коломойського позбавили громадянства Кіпру. Місцевий уряд вирішив, що «сумнівний імідж» олігарха має репутаційні ризики для країни.
Данные = [[Файл:Kravchenko Ruslan .jpg|100px|left|link=https://dosye.info/Кравченко,_Руслан_Андрійович]]
17 червня 2025 року Руслана Кравченко призначено новим Генпрокурором України. У 2019-2020 рр. він подавався на посаду прокурора САП, але не пройшов відбору. У 2023 р. не пройшов співбесіду на доброчесність, коли подавався на посаду керівника НАБУ.


'''[[Коломойский, Игорь Валерьевич|ЧИТАЙТЕ ДАЛІ]]'''}}
'''[[Кравченко, Руслан Андрійович|ЧИТАЙТЕ ДАЛІ]]'''}}


{{Main
{{Main
|
|
Оглавление = Велике перезавантаження
Оглавление = В передмісті Мадрида застрелили Андрія Портнова
|
|
Данные = [[Файл:Grynchuk Svitlana.jpg|100px|left|link=https://dosye.info/Гринчук,_Світлана_Василівна]] 5 вересня 2024 року Верховна Рада призначила ряд нових міністрів Кабміну: [[Коваль, Віталій Станіславович]], [[Калмикова, Наталія Фернандівна]], [[Сметанін, Герман Володимирович]], [[Бідний, Матвій Вікторович]], [[Гринчук, Світлана Василівна]], [[Сибіга, Андрій Іванович]], [[Стефанишина, Ольга Анатольевна]], [[Кулеба, Алексей Владимирович]], [[Точицький, Микола Станіславович]]
Данные = [[Файл:Портнов.jpg|100px|left|link=https://dosye.info/Портнов,_Андрей_Владимирович]]
}}
21 травня 2025 року вранці в іспанському передмісті Мадрида Посуело-де-Аларкон невідомі застрелили Андрія Портнова.
За інформацією поліції Мадрида, дзвінок про стрілянину надійшов приблизно о 9:15 ранку за місцевим часом.
 
'''[[Портнов, Андрей Владимирович|ЧИТАЙТЕ ДАЛІ]]'''}}


{{Main
{{Main
|
|
Оглавление = Інтерпол оголосив у міжнародний розшук екс-генерала СБУ Андрія Наумова
Оглавление = Нардепа Ігоря Копитіна звинувачують у лобіюванні інтересів бізнесмена Романа Мілешка, викритого у зв’язках із Росією
|
|
Данные = [[Файл:Наумов Андрей.jpg|100px|left|link=https://dosye.info/Наумов,_Андрій_Олегович]]
Данные = [[Файл:Копытин Игорь.jpg|100px|left|link=https://dosye.info/Копытин,_Игорь_Владимирович]]
За запитом ДБР Інтерпол оголосив у міжнародний розшук колишнього генерала СБУ Андрія Наумова, якого підозрюють у незаконному збагаченні на 3,2 млн грн.
Народний депутат Ігор Копитін, який очолює парламентський підкомітет з авіації, нібито лобіює інтереси бізнесмена Романа Мілешка, викритого у зв’язках із Росією під час повномасштабної війни. Як стверджується у розслідуванні журналістів, йдеться про мільярдні контракти, російські запчастини та зрив модернізації гелікоптерів для ЗСУ.


'''[[Наумов, Андрій Олегович|ЧИТАЙТЕ ДАЛІ]]'''}}
'''[[Копытин, Игорь Владимирович|ЧИТАЙТЕ ДАЛІ]]'''}}


{{Main
{{Main
|
|
Оглавление = Одіозний нардеп Дмитрук втік до Риму
Оглавление = Ківалова позбавили суперпенсії
|
|
Данные = [[Файл:Дмитрук Артем.jpg|100px|left|link=https://dosye.info/Дмитрук,_Артем_Геннадьевич]]
Данные = [[Файл:Кивалов Сергей .jpg |100px|left|link=https://dosye.info/Кивалов,_Сергей_Васильевич#Оперативное_досье]] З початку 2025 року розмір пенсійних виплат колишньому народному депутату Сергію Ківалову зменшено у 4,8 раза. Попри скорочення, він залишається лідером серед пенсіонерів України за сумою виплат — тепер щомісяця отримує трохи понад 51 тисячу гривень замість попередніх 246 тисяч.
24 серпня 2024 року позафракційний народний депутат України Артем Дмитрук, обраний від “Слуги народу”, був помічений у Молдові. Одіозного депутата помітили у поліції міста Штефан-Воде.  
 
'''[[Кивалов, Сергей Васильевич|ЧИТАЙТЕ ДАЛІ]]'''}}


'''[[Дмитрук, Артем Геннадьевич|ЧИТАЙТЕ ДАЛІ]]'''}}
{{Main
|
Оглавление = Роман Насіров мобілізувався
|
Данные = [[Файл:Насиров Роман Михайлович.jpg |100px|left|link=https://dosye.info/Насиров,_Роман_Михайлович#Оперативное_досье]] 7 квітня 2025 року Роман Насіров зарахований до списків особового складу військової частини (копію такого наказу надав у середу до суду адвокат)


'''[[Насиров, Роман Михайлович|ЧИТАЙТЕ ДАЛІ]]'''}}


{{Main
{{Main
|
|
Оглавление = Ірину Фаріон застрелили пострілом у скроню біля власного будинку
Оглавление = Екс-керівника Київської ОДА призначено головою Державної податкової служби України
|
|
Данные = [[Файл:Farion Iryna.jpg|100px|left|link=https://dosye.info/Фаріон,_Ірина_Дмитрівна]]
Данные = [[Файл:Kravchenko Ruslan .jpg |100px|left|link=https://dosye.info/Кравченко,_Руслан_Андрійович]] 31 грудня 2024 року Верховна Рада проголосувала за призначення Руслана Кравченка головою Державної податкової служби України.
19 липня 2024 року у Львові на вулиці Масарика стріляли в Ірину Фаріон. Нападник, за словами очевидців, зробив один постріл, потрапивши у скроню, жінку забрала швидка. Вона померла у лікарні. Основна версія замаху – особиста ворожість та політична діяльність колишнього депутата від партії «Свобода».


'''[[Фаріон, Ірина Дмитрівна|ЧИТАЙТЕ ДАЛІ]]'''}}
'''[[Кравченко, Руслан Андрійович|ЧИТАЙТЕ ДАЛІ]]'''}}


{{Main
{{Main
|
|
Оглавление = Мар’яна Безугла попала на "Миротворець" та вийшла з фракції "Слуга народу".
Оглавление = Юрій Бойко після допиту в СБУ вибачився за свою заяву у соцмережах
|
|
Данные = [[Файл:Безуглая Марьяна.png|100px|left|link=https://dosye.info/Безуглая,_Марьяна_Владимировна]]
Данные = [[Файл:Бойко Юрий.jpg |100px|left|link=https://dosye.info/Бойко,_Юрий_Анатольевич]] Народний депутат Юрій Бойко, який очолює парламентську групу "Платформа за життя та мир", опублікував у соцмережах проросійську заяву про "радикалів", які перейменовують міста та "забороняють людям говорити рідною мовою".
17 липня 2024 року Мар’яна Безугла вийшла з фракції "Слуга народу".
Така риторика контрастувала з досить виваженою позицією Бойка та його групи, які під час повномасштабного вторгнення намагалися не спричиняти подібних скандалів та навіть дуже плідно співпрацювали з владою під час ключових голосувань у Верховній Раді.
Виходу з фракції "Слуга народу" передувала новина про появу профілю Мар’яни Безуглої на сайті "Миротворець". Там дії депутатки називають "спрямованими на дискредитацію органів державної влади та управління України", а також називають перешкоджанням "законній діяльності Збройних Сил України" і такими, що "спрямовані на розкол громадянського суспільства в Україні".
'''[[Бойко, Юрий Анатольевич|ЧИТАЙТЕ ДАЛІ]]'''}}


'''[[Безуглая, Марьяна Владимировна|ЧИТАЙТЕ ДАЛІ]]'''}}
{{Main
|
Оглавление = Демарш Шевченко
|
Данные = [[Файл:Шевченко Евгений.jpg |100px|left|link=https://dosye.info/Шевченко,_Евгений_Владимирович]] 7 листопада 2024 року народний депутат Євгеній Шевченко заявив, що написав листа новообраному президенту США Дональду Трампу з проханням посприяти припиненню "скочування України в диктатуру", а також закликав главу української держави Володимира Зеленського йти на діалог із державою-агресором - Росією.
'''[[Шевченко, Евгений Владимирович|ЧИТАЙТЕ ДАЛІ]]'''}}


{{Main
{{Main
|
|
Оглавление = Миколі Тищенко оголошено підозру
Оглавление = Коломойського позбавили громадянства Кіпру
|
|
Данные = [[Файл:Тищенко Николай.png|100px|left|link=https://dosye.info/Тищенко,_Николай_Николаевич#.D0.9A.D0.BE.D0.BC.D0.BF.D1.80.D0.BE.D0.BC.D0.B0.D1.82.2C_.D1.81.D0.BA.D0.B0.D0.BD.D0.B4.D0.B0.D0.BB.D1.8B.2C_.D1.81.D0.B2.D1.8F.D0.B7.D0.B8]]
Данные = [[Файл:Коломойский Игорь 1.jpg|100px|left|link=https://dosye.info/Коломойский,_Игорь_Валерьевич]] Коломойського позбавили громадянства Кіпру. Місцевий уряд вирішив, що «сумнівний імідж» олігарха має репутаційні ризики для країни.
20 червня 2024 у Дніпрі група осіб за вказівкою народного депутата України протиправно позбавила волі потерпілого – колишнього військовослужбовця ЗСУ. Його утримували протягом певного часу та завдали тілесні ушкодження. Слідство встановило, що це було зроблено за попередньою змовою групою осіб та із застосуванням фізичної сили та спецзасобів.  
 
'''[[Коломойский, Игорь Валерьевич|ЧИТАЙТЕ ДАЛІ]]'''}}


'''[[Тищенко, Николай Николаевич|ЧИТАЙТЕ ДАЛІ]]'''}}
{{Main
|
Оглавление = Велике перезавантаження
|
Данные = [[Файл:Grynchuk Svitlana.jpg|100px|left|link=https://dosye.info/Гринчук,_Світлана_Василівна]] 5 вересня 2024 року Верховна Рада призначила ряд нових міністрів Кабміну: [[Коваль, Віталій Станіславович]], [[Калмикова, Наталія Фернандівна]], [[Сметанін, Герман Володимирович]], [[Бідний, Матвій Вікторович]], [[Гринчук, Світлана Василівна]], [[Сибіга, Андрій Іванович]], [[Стефанишина, Ольга Анатольевна]], [[Кулеба, Алексей Владимирович]], [[Точицький, Микола Станіславович]]
}}


{{Main
{{Main
|
|
Оглавление = НАБУ викрило міністра агрополітики Сольського на заволодінні державною землею
Оглавление = Інтерпол оголосив у міжнародний розшук екс-генерала СБУ Андрія Наумова
|
|
Данные = [[Файл:Сольский Николай.jpg|100px|left|link=https://dosye.info/Сольский,_Николай_Тарасович]]
Данные = [[Файл:Наумов Андрей.jpg|100px|left|link=https://dosye.info/Наумов,_Андрій_Олегович]]
23 квітня 2024 року Національне антикорупційне бюро України повідомило, що чинного міністра Кабінету міністрів України, колишнього голову аграрного комітету Верховної Ради викрили на заволодінні державною землею на 291 млн грн та спробі заволодіння землею ще на 190 млн гривень.
За запитом ДБР Інтерпол оголосив у міжнародний розшук колишнього генерала СБУ Андрія Наумова, якого підозрюють у незаконному збагаченні на 3,2 млн грн.


'''[[Сольский, Николай Тарасович|ЧИТАЙТЕ ДАЛІ]]'''}}
'''[[Наумов, Андрій Олегович|ЧИТАЙТЕ ДАЛІ]]'''}}


{{Main title
{{Main title
|
|
title = [[ИЗБРАННЫЕ КАТЕГОРИИ|ВСІ КАТЕГОРІЇ]]}}
title = [[ИЗБРАННЫЕ КАТЕГОРИИ|ВСІ КАТЕГОРІЇ]]}}
Отримано з https://dosye.info/ДОСЬЄ