Янукович (младший) - видеохроники: відмінності між версіями
Colonel (обговорення | внесок) Немає опису редагування |
Colonel (обговорення | внесок) Немає опису редагування |
||
| Рядок 5: | Рядок 5: | ||
|- | |- | ||
|{{#ev:youtube|Z0fP_gt0Gq0&feature=player_embedded|360|Янукович-кнопкодав}} | |{{#ev:youtube|Z0fP_gt0Gq0&feature=player_embedded|360|Янукович-кнопкодав}} | ||
|- | |||
|{{#ev:youtube|dPYU8G6-cNU|360|Неофициальное видео В.Януковича - младшего}} | |||
|} | |} | ||