Грицак, Василий Сергеевич: відмінності між версіями

Рядок 267: Рядок 267:
| [[Файл:Сбу дети 1300.jpg|left|link=http://dosye.info/images/%D0%A1%D0%B1%D1%83_%D0%B4%D0%B5%D1%82%D0%B8_1.jpg]]
| [[Файл:Сбу дети 1300.jpg|left|link=http://dosye.info/images/%D0%A1%D0%B1%D1%83_%D0%B4%D0%B5%D1%82%D0%B8_1.jpg]]
| [[Файл:Сбу дети 2 300.jpg|link=http://dosye.info/images/%D0%A1%D0%B1%D1%83_%D0%B4%D0%B5%D1%82%D0%B8_2.jpg]]
| [[Файл:Сбу дети 2 300.jpg|link=http://dosye.info/images/%D0%A1%D0%B1%D1%83_%D0%B4%D0%B5%D1%82%D0%B8_2.jpg]]
|-
| {{#ev:youtube|eYVTvYcwubY|360|right|К Дню защиты детей. 2017 год}}  
| {{#ev:youtube|eYVTvYcwubY|360|right|К Дню защиты детей. 2017 год}}  
|}
|}