Янукович (младший) - видеохроники: відмінності між версіями

Немає опису редагування
Немає опису редагування
 
Рядок 5: Рядок 5:
|-
|-
|{{#ev:youtube|Z0fP_gt0Gq0&feature=player_embedded|360|Янукович-кнопкодав}}
|{{#ev:youtube|Z0fP_gt0Gq0&feature=player_embedded|360|Янукович-кнопкодав}}
|-
|{{#ev:youtube|dPYU8G6-cNU|360|Неофициальное видео В.Януковича - младшего}}
|{{#ev:youtube|dPYU8G6-cNU|360|Неофициальное видео В.Януковича - младшего}}
|}
|}