Громадська організація «Жінки зі Сталі»


Громадська організація «Жінки зі Сталі»
Steel-Women logo-01.png
Діяльність організації направлена на створення міцної спільноти із рідних та близьких всіх українських оборонців, які опинилися в полоні, зникли безвісти чи загинули, захищаючи рідну землю.
ТГ канал - https://t.me/zhinky_zi_stali

Пошта - zistali2022@gmail.com.

Про організацію

Громадська організація «Рада дружин і матерів захисників України «Жінки зі Сталі» створена 1 червня 2022 року дружинами та матерями захисників «Азовсталі», які після 82 днів героїчної оборони вийшли з території комбінату, який став форпостом Маріуполя, та опинилися в полоні. Діяльність організації направлена на створення міцної спільноти із рідних та близьких всіх українських оборонців, які опинилися в полоні, зникли безвісти чи загинули, захищаючи рідну землю. Робота організації побудована в чіткій координації з державними органами влади й профільними міжнародними організаціями заради якнайшвидшого повернення наших синів, братів й чоловіків додому, а також дотримання їхніх прав, передбачених міжнародними конвенціями про захист військовополонених.

Напрямки

Першочерговим напрямком діяльності є визначення найболючіших питань, з якими стикаються члени родин українських захисників, й налагодження комунікації з органами державної влади для їх вирішення. Також члени нашої спільноти мають можливість отримати безкоштовну юридичну та психологічну допомогу. Надалі планується спрямування зусиль на підтримку та реабілітацію воїнів, які отримали поранення, а також опікування сім’ями зниклих безвісти та загиблих героїв.

Мета організації

Якнайшвидше повернення додому українських захисників, які наразі перебувають в полоні, з’ясування долі тих, хто вважається зниклими безвісти, та повернення на рідну землю і гідне поховання тих, хто загинув в бою за Україну.

ЗМІ

1. В Україні створили Раду дружин і матерів захисників України «Жінки зі Сталі»

2. "Жінки зі сталі": дружина бійця Азову назвала пріоритетні завдання ради

3. ЧОЛОВІКИ І ЖІНКИ ЗІ СТАЛІ. ІСТОРІЇ ТИХ, ХТО ЧЕКАЄ З РОСІЙСЬКОГО ПОЛОНУ ЗАХИСНИКІВ МАРІУПОЛЯ

4. "Жінки зі Сталі" обговорили питання пошуку зниклих безвісти та доступу до полонених з представниками влади

5. "Жінки зі Сталі" обговорили питання пошуку зниклих безвісти та доступу до полонених з представниками влади

6. Врятуй життя українських військовополонених: "Жінки зі сталі" закликають підписати петицію

7. "Жінки зі сталі": про що говорять та на що сподіваються рідні захисників Маріуполя?

Відео