Лазебна, Марина Володимирівна

Материал из ДОСЬЕ
Версия от 09:03, 15 сентября 2021; Colonel (обсуждение | вклад) (Новая страница: «==Біографія= Лазебна Марина народилася 10 червня 1975 року в селі Пісківка Бородянського ра...»)
(разн.) ← Предыдущая | Текущая версия (разн.) | Следующая → (разн.)
Перейти к навигации Перейти к поиску

=Біографія

Лазебна Марина народилася 10 червня 1975 року в селі Пісківка Бородянського району Київської області. У 1998 році закінчила Київський університет ім. Т.Г. Шевченка за спеціальністю «Менеджмент у виробничій сфері». Кандидат економічних наук.

Кар’єру розпочала у 2000 році, працювала на посадах провідного спеціаліста відділу прогнозування та економічної експертизи соціальних стандартів і соціальних реформ та заступника начальника відділу пенсійної реформи Міністерства економіки України. У 2003-2011 роках працювала у Секретаріаті Кабінету Міністрів України. З 2011-го по 2013 роки обіймала посаду директора департаменту ринку праці та зайнятості Міністерства соціальної політики України.

У 2013-2014 роках очолювала Державну службу зайнятості України.

З 2015-го по 2019 рік працювала в проекті «Модернізація системи соціальної підтримки населення України», що впроваджується Мінсоцполітики згідно з Угодою про позику між Україною та МБРР.

З серпня по жовтень 2019 року – голова Державної соціальної служби України.

4 березня 2020 року – призначена на посаду Міністра соціальної політики України.

Оперативне лосьє

В інтернет-спільнотах і серед деяких політологів ходять чутки, що Мармна Лазебна призначили на таку високу посаду з подачі одного з найбагатших людей України і державного діяча Сергія Тігіпка. Є думка, що Марина Володимирівна може лобіювати інтереси пана Тігіпка, які навряд чи перетинаються з інтересами простих українських громадян.

Також в інтернет-джерелах можна зустріти інформацію про зв'язок Лазебний з українським олігархом Рінатом Ахметовим. Марина Володимирівна зробила кар'єрний зліт саме за "регіоналів". І в 2015 році її нібито хотіли призначити на посаду міністра соцполітики з подачі "Опозиційного блоку", до якого Рінат Леонідович має саме пряме відношення.

Коли Лазебная перебувала на посаді голови Служби зайнятості, то з її подачі затримувалися і не виплачувалися соціальні виплати. На питання журналістів Наталія Королевська, яка перебувала тоді на посаді міністра соціальної політики, відповідала, що згідно зі звітами все виплачено. Сама Лазебная всіляко уникала інтерв'ю і журналістів.

Також, за деякими джерелами, Лазебная хотіла скоротити термін перебування безробітних на соціальне забезпечення до трьох місяців. Іншими словами, людина, перебуваючи без роботи, після трьох місяців позбавлявся матеріальної допомоги всупереч Міжнародної конвенції.[1]