Терентьєв, Михайло Олександрович — различия между версиями

Материал из ДОСЬЕ
Перейти к: навигация, поиск
Строка 22: Строка 22:
 
*2016 – 2018 – здобув другу вищу освіту у Київському національному університеті будівництва та архітектури за фахом Міське господарство та будівництво
 
*2016 – 2018 – здобув другу вищу освіту у Київському національному університеті будівництва та архітектури за фахом Міське господарство та будівництво
  
*З 2014 року займається питаннями модернізації житлово-комунальної інфраструктури Києва<ref>[https://ru.tsn.ua/video/video-novini/turisticheskiy-proekt-v-kieve-otkryli-novye-stupenki-na-peyzazhnoy-allee.html ТУРИСТИЧЕСКИЙ ПРОЕКТ: В КИЕВЕ ОТКРЫЛИ НОВЫЕ СТУПЕНЬКИ НА ПЕЙЗАЖНОЙ АЛЛЕЕ]</ref>. Протягом 2014-2019 рр. за зверненнями громадян ініціював роботи по благоустрою Печерського району – встановлення дитячих та спортивних майданчиків, проведення капітальних ремонтів у будинках, реконструкція скверів . Допомагав у реалізації міських громадських проектів та ініціатив. У 2016 році посів перше місце у «Рейтингу взаємодії депутатів з виборцями».
+
*З 2014 року займається питаннями модернізації житлово-комунальної інфраструктури Києва<ref>[https://ru.tsn.ua/video/video-novini/turisticheskiy-proekt-v-kieve-otkryli-novye-stupenki-na-peyzazhnoy-allee.html ТУРИСТИЧЕСКИЙ ПРОЕКТ: В КИЕВЕ ОТКРЫЛИ НОВЫЕ СТУПЕНЬКИ НА ПЕЙЗАЖНОЙ АЛЛЕЕ]</ref>. Протягом 2014-2019 рр. за зверненнями громадян ініціював роботи по благоустрою Печерського району – встановлення дитячих та спортивних майданчиків, проведення капітальних ремонтів у будинках, реконструкція скверів<ref>[http://www.solor.gov.ua/info/0/13482 Замість гаражів і сміття: на Солом’янці з’явився новий сквер з міні-бібліотекою (фоторепортаж події)]</ref>. Допомагав у реалізації міських громадських проектів та ініціатив. У 2016 році посів перше місце у «Рейтингу взаємодії депутатів з виборцями»<ref>[http://kievvlast.com.ua/text/umnici_i_luzeri-_solidarnost_razdelila_svoih_deputatov_kievsoveta_na_uspeshnih_i_otstajushhih46592 Умницы и лузеры: “Солидарность” разделила своих депутатов Киевсовета на успешных и отстающих]</ref>.
  
 
*З червня 2019 року – кандидат у народні депутати по 221одномандатному виборчому округу у м. Києві (Печерський, Шевченковський і Солом’янський райони).
 
*З червня 2019 року – кандидат у народні депутати по 221одномандатному виборчому округу у м. Києві (Печерський, Шевченковський і Солом’янський райони).

Версия 09:18, 6 июля 2019

Терентьєв Михайло Олександрович
Терентьєв Михайло.jpg
Український політичний та громадський діяч, депутат Київської міської ради VII та VIII скликань[1]

Життєпис

Народився 12 вересня 1985 року у м. Нікополь Дніпропетровської області. З 2001 року постійно проживає у м. Києві. У 2009 році закінчив аспірантуру Історичного факультету у Національному педагогічному університеті ім. М.П. Драгоманова.

 • 2004 – 2006 – працював помічником юристконсульта у компанії «Вінада»
 • 2006 – 2009 – викладач Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова
 • 2010 – 2014 – керівник громадської приймальні депутатів Київської міської ради
 • червень 2014 – грудень 2015 – депутат Київської міської ради VII скликання (фракція «Удар – Солідарність») від 36-го мажоритарного округу (Печерський район)[2]
 • з жовтня 2015 – депутат Київської міської ради VIII скликання (фракція «Солідарність»)[3]
 • з грудня 2015 – член постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку
 • з серпня 2016 – директор Комунального підприємства «Інженерний центр» виконавчого органу Київської міської ради (КМДА)
 • 2016 – 2018 – здобув другу вищу освіту у Київському національному університеті будівництва та архітектури за фахом Міське господарство та будівництво
 • З 2014 року займається питаннями модернізації житлово-комунальної інфраструктури Києва[4]. Протягом 2014-2019 рр. за зверненнями громадян ініціював роботи по благоустрою Печерського району – встановлення дитячих та спортивних майданчиків, проведення капітальних ремонтів у будинках, реконструкція скверів[5]. Допомагав у реалізації міських громадських проектів та ініціатив. У 2016 році посів перше місце у «Рейтингу взаємодії депутатів з виборцями»[6].
 • З червня 2019 року – кандидат у народні депутати по 221одномандатному виборчому округу у м. Києві (Печерський, Шевченковський і Солом’янський райони).

Сім'я

Одружений, виховує сина.

Посилання

 1. ДЕПУТАТИ КИЇВРАДИ
 2. Партія Кличка взяла 60% мандатів у Київраді
 3. Обнародован новый состав Киевсовета. Список
 4. ТУРИСТИЧЕСКИЙ ПРОЕКТ: В КИЕВЕ ОТКРЫЛИ НОВЫЕ СТУПЕНЬКИ НА ПЕЙЗАЖНОЙ АЛЛЕЕ
 5. Замість гаражів і сміття: на Солом’янці з’явився новий сквер з міні-бібліотекою (фоторепортаж події)
 6. Умницы и лузеры: “Солидарность” разделила своих депутатов Киевсовета на успешных и отстающих
Персональные инструменты
Пространства имён

Варианты
Просмотры
Действия
Навигация
НОВОСТИ
ПЕРСОНЫ
ПАРТИИ
ГРУППИРОВКИ
КОМПАНИИ
ИМЕНИЯ
ГОРСОВЕТЫ
ВЫБОРЫ 2019
ВЫБОРЫ 2014
VIP ГОРОСКОП
Инструменты