Іранський опозиційний політик прокоментував ймовірне президентство Трампа у США

Материал из ДОСЬЕ
Перейти к навигации Перейти к поиску

«На сьогодні в США визначають зовнішню політику Ентоні Блінкен (держсекретар) і Джейк Саліван (радник з нацбезпеки), вони відіграють надважливу роль для України» - вважає опозиціонер Алі Резазаде.

Трамп.jpg

Віце-президент Іранської опозиції в Вашингтоні (NIC) Алі Реза Резазаде, що є засновником Iranian Freedom Institute (Іранського Інституту Свободи), зазначив, що за можливого правління Трампа, ймовірно, радником нацбезпеки стане генерал Кіт Келлог, що стане критичним для України, адже саме Кіт Келлог пропонує використовувати щодо України підхід «батога та пряника», тим самим змушуючи Україну піти на перемовини з кремлем. Підвладний Трампа вважає, що Україні край необхідно пояснити те, що вона втратить американську та загальном західну підтримку, якщо відмовиться від «переговорів». Також такий підхід передбачає попередження росії про те, що захід надасть Україні більше та потужніше озброєння, якщо кремль не піде на розумні умови.

«Правління Трампа та його команди може призвести до безповоротних наслідків для України, адже вони методом «батога та пряника» хочуть змусити Україну «віддати» окуповані території, тим самим «заспокоївши» росію. Проте, варто розуміти, що росія на цьому не зупиниться та це буде «зеленим світлом» для російської військовій агресії і проти інших країн, тобто безкарність за люті звірства, щодо мирних народів», - запевняє експерт.[1]

Джерело