Байден та Трамп мають кардинально різні підходи до керування — експерт

Материал из ДОСЬЕ
Перейти к навигации Перейти к поиску
Ali Rezazade 4.jpg

Віце-президент Іранської опозиції в Вашингтоні (NIC) Алі Реза Резазаде, що є засновником Іранського інституту свободи, зауважив, що під час виборів американці звертатимуть увагу на підхід кожного з кандидатів до економічних питань країни.

Він звернув увагу, що між підходами до економіки у кандидатів є велика різниця, адже вони протилежні, перш за все в питаннях податкового врегулювання.

Байден за можливого майбутнього правління планує зберегти податкові зниження для домогосподарств середнього класу (дохід до 400,000$) для розвитку середнього бізнесу, та збільшити ставки податків до 28% для осіб з великими доходами (корпорації, тощо.). Додаткові доходи від таких маніпуляцій Байден планує витрачати на фінансування соціальних запитів та зменшення держдефіциту.

В той же час Трамп планує знижувати податки та використовувати пільги встановлені ще у 2017 році для стимулювання інвестицій. А для осіб з великими доходами, на відміну від Байдена, планує зберегти занижену ставку корпоративного податку — 21%. Загалом, Трамп планує спростити податкову систему, адже за його думкою це розширить економічну активність.[1]

Джерело