Виходцев, Геннадій Анатолійович

Материал из ДОСЬЕ
Перейти к: навигация, поиск
Флаг UA.png
Виходцев Геннадій Анатолійович
Выходцев Геннадий Анатольевич.jpg
Генеральний директор Групи компаній Фокстрот

Біографія

Українець, уродженець міста Києва. Народився 5 липня 1960 року. Середню школу і ВУЗ закінчив в Києві, отримав диплом факультету загальнотехнічних дисциплін Київського педагогічного інституту. Відразу після інституту пішов працювати за фахом. З 1983 року працює вчителем в будівельному СПТУ, пропрацював там 7 років.

Після розвалу СРСР активно зайнявся бізнесом, а саме оптовою та роздрібною торгівлею техніки для дому. У 1994 році об'єднується зі своїм партнером і засновує власний бізнес. Геннадій Виходцев і Валерій Маковецький засновують бренд «Фокстрот» і відкривають перший магазин з торгівлі побутовою технікою [1]. Через десять років Геннадій Анатолійович Виходцев [2] стає засновником Групи компаній «Фокстрот», а також очолює Раду засновників Групи компаній. На сьогоднішній день Геннадій Виходцев - Генеральний директор Групи компаній Фокстрот.

Сім'я та зв'язки

 • Виховує двох синів та дочку.
 • Валерій Маковецький - керівник Групи компаній Фокстрот, голова Спостережної ради мережі Фокстрот.

Особова справа

Крім активного розвитку бізнесу, Виходцев Геннадій Анатолійович підтримує і розвиває різні громадські ініціативи. У 2001 році Виходцев увійшов до опікунської ради соціального центру «Перспектива-Виноградар», в 2010 очолив центр «Перспектива». Спільно з Валерієм Маковецьким розвиває такі соціальні проекти: «Похід пам'яті», «Школа безпеки», «Велике серце маленького життя». Геннадій Виходцев і Валерій Маковецький є меценатами повнометражного художнього фільму «Маленьке життя» (режисер Олександр Жовна) про трагічну історію життя і жертовної смерті маленького українського хлопчика за часів Голодомору в ХХ столітті.

Бізнес-справа

Як підкреслює Геннадій Виходцев [3], 2008 рік став знаковим у розвитку компанії «Фокстрот». Кількість магазинів мережі вже обчислювалася десятками, а оборот - мільйонами доларів. Була створена Керуюча компанія Групи компаній Фокстрот. В цьому році вперше, а згодом і щорічно компанія проходить міжнародний аудит і розвиває бренди групи по стандартам Глобального договору ООН про корпоративну соціальну відповідальність (КСВ). Результати не змусили себе чекати і вже в 2016 -му, два роки поспіль, Група компаній Фокстрот входить в «топ-5» прозорих компаній країни за оцінкою експертів Центру розвитку КСВ.

У 2018 році Фокстрот - лідер багатьох галузевих рейтингів. Перше місце списку рітейлерів як найбільший роботодавець (кількість компаній - 100), рейтинг будувався на підставі даних УКРІНФОРМ України. Компанія також названа найбільш прибутковою згідно фінпоказників рейтингу журналу «Топ-100. Рейтинги найбільших» в 2018 від видавничого дому «ekonomika +».

В кінці 2018 року Фокстрот увійшов до числа найдорожчих брендів в Україні за версією рейтингу журналу Новий час ($ 51 млн.) з ростом в вартості 82,1%.

На сьогодні мережа Фокстрот - це 162 магазина в містах по всій Україні. Бренд розвивається як омніканальний: на інтернет-майданчик foxtrot.com.ua щомісяця заходять близько 8 млн відвідувачів (за даними ресурсу similarweb.com). Група компаній Фокстрот розвиває такі бренди: «Фокстрот», «Техношара», «Секунда», DEPOT, Fantasy town.

Звання, чини, регалії

 • Лауреат ордена Лесі Українки "За добро" в 2007 році;
 • У2008 році Геннадій Виходцев і Валерій Маковецький були відзначені високою нагородою Української православної церкви;
 • 2010 - Подяка Прем'єр-міністра України;
 • 2015 - Подяка Міністерства освіти України;
 • 2016 - Подяка заступник голови Нацполіціі України, керівника патрульної поліції за допомогу в організації та проведенні змагань юних інспекторів дорожнього руху (ЮІР) і всеукраїнських змагань команд КВН ЮІР;
 • 2018 - Подяки начальників ДСНС України в Миколаївській і Запорізькій областях за партнерство в профілактичних проектах «Зробимо життя безпечним» і «Днів безпеки».

Посилання

 1. Фокстрот , Валерій Маковецький і Геннадій Виходцев дають роботу для всіх в Україні
 2. Виходцев Геннадій Генеральний директор Групи компаній "Фокстрот" ЛІГА ДОСЬЄ
 3. Виходцев Геннадій Анатолійович Вікіпедія
Персональные инструменты
Пространства имён

Варианты
Просмотры
Действия
Навигация
НОВОСТИ
ПЕРСОНЫ
ПАРТИИ
ГРУППИРОВКИ
КОМПАНИИ
ИМЕНИЯ
ГОРСОВЕТЫ
ВЫБОРЫ 2019
ВЫБОРЫ 2014
VIP ГОРОСКОП
Инструменты