Гупяк, Сергій Леонідович

Материал из ДОСЬЕ
Перейти к навигации Перейти к поиску


Гупяк Сергій Леонідович
Gupyak Sergiy .jpg
Начальнико слідчого відділу Територіального управління ДБР, кандидат на посаду директора Національного антикорупційного бюро України

Біографія

Сергій Гупяк народився у Вінниці.

Освіта

У 2008 році закінчив з відзнакою Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого за спеціальністю "Правознавство".

У серпні 2012 року закінчив з відзнакою Національну академію прокуратури України (заочна форма), отримав кваліфікацію магістра права.

Кар'єра

З 2008 року розпочав працювати в органах прокуратури, на посаді слідчого Вінницької міжрайонної природоохоронної прокуратури, перебував на різних посадах слідчих і прокурорів.

З жовтня 2013 року обіймав керівні посади в органах прокуратури, починаючи від заступника начальника відділу до начальника управління прокуратури Вінницької області.

У березні 2021 року звільнився за власним бажанням, у зв'язку з успішним проходженням конкурсу на заняття керівної посади в органах Державного бюро розслідуваь (займав на той чвс посаду начальника відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування територіальними органами поліціЇ та підттримання публічного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів Національною поліцією України та органами, які ведуть боротьбу з організованою та транснаціональною злочинністю Вінницької обласної прокуратури).

З березня 2021 року працює начальником слідчого відділу (з дислокацією у м. Вінниця) Територіального управління ДБР, розташованого у м. Хмельницькому.

У 2022-2023 роках є кандидатом на посаду директора Національного антикорупційного бюро України.

Сім'я

Одружений, виховує двох синів.

Декларація

У співвласності з батьками Сергій Гупяк володіє трьома квартирами та машиною Toyota RAV4 гібрид. Ще є одна автівка у співвласності з дружиною Ольгою.

Джерела