Замазєєва, Ганна Володимирівна

Материал из ДОСЬЕ
Перейти к навигации Перейти к поискуЗамазєєва Ганна Володимирівна
Замазєєва Ганна.jpg
Голова Державного агентства з енергоефективності України.

Замазєєва Ганна Володимирівна - Голова Державного агентства з енергоефективності України

Голова Миколаївської облради 8-го скликання. Голова Миколаївської обласної організації партії «Слуга Народу». Координатор Південної філії Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими.


Дата народження: 26 жовтня 1980 року.

Місце народження: Миколаїв, Миколаївська область, Україна.

Заміжня, виховує двох дітей

Ганна Замазєєва закінчила:

  • Національний Університет «Києво – Могилянська Академія» з дипломом магістра зі спеціальності «Політологія і державне управління»;
  • Європейський Університет за фахом «Фінанси та кредит»;
  • Навчально-науковий інститут публічного управління та державної служби (ННІ ПУДС).

Також вона здобула наукову ступінь кандидата економічних наук в Одеській Національній Академії.

Життєпис

Більше 20 років працювала у фінансово-банківській сфері.

З 2016 до 2020 року очолювала наглядову раду «Всеукраїнської Асоціації Фінансових компаній», працювала з парламентськими комітетами та міжнародними організаціями;

З 2018 до 2020 року – член Громадської ради при Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг).

Ганна Замазєєва є учасником робочих груп при Національному банку України та Нацкомфінпослуг по розробці регуляторних актів співпраці з експертами Світового банку, проекту USAID «Трансформація фінансового сектору», проекту FinReg, проекту GIZ тощо.

Є членом робочих груп та учасником конференцій в статусі експерта при НБУ, Нацкомфінпослуг, Нацкомісії з регулювання ринків фінансових послуг, Комітеті Верховної Ради з питань фінансової політики і банківської діяльності, Антимонопольному комітеті України та ін.

Ганна Замазєєва брала участь у міжнародних конференціях з мікрофінансування, які були організовані Microfinance center в Більбао (Іспанія) та Стамбулі (Туреччина).

Також вона є учасником робочих груп в парламентських комітетах з розробки законопроектів «Про споживче кредитування», «Про консолідації ринку фінансових послуг», «Про валюту і валютні операції», «Про запобігання і протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню поширення зброї масового знищення», «Про установу фінансового омбудсмена» тощо.

Викладала курси «Фінанси і кредит» та «Банківська справа» у Чорноморському національному університеті імені Петра Могили.

У листопаді 2020 року обрана депутатом Миколаївської обласної ради VIII скликання, а у грудні того ж року очолила Миколаївської облраду.

З червня 2021 року Ганна Замазєєва є заступником голови Палати регіонів Конгресу місцевих і регіональних влад України. Представник України у складі делегації України в Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи на 2021 – 2026 роки згідно з Указом Президента України Володимира Зеленського.

Указом Президента України від 8 грудня 2021 року Ганну Замазєєву нагороджено Орденом княгині Ольги III ступеня «за вагомий особистий внесок у державне будівництво, розвиток місцевого самоврядування, багаторічну сумлінну працю і високий професіоналізм».

10 березня 2023 року Кабінет міністрів України призначив Ганну Замазєєву головою Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України.

Робота з військовополоненими

Ганна Замазєєва ініціювала відкриття в Миколаєві Південної філії Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими. Вона ж стала координаторкою цієї філії, яка надає допомогу родинам військовополонених з Миколаївської, Одеської та Херсонської областей. Філія надає юридичну, соціальну та психологічну допомогу рідним та близьким військовополонених, а також організує реабілітацію бійців, звільнених з російського полону.

Суспільна діяльність

На початку повномасштабної війни Ганна Замазєєва очолила Гуманітарний штаб Миколаївщини – найбільшу подібну установу на півдні України. Штаб допомагає мешканцям громад Миколаївської та Херсонської областей, постраждалих від бойових дій.

В рамках програми «Прихисток своїм» штаб надає допомогу мешканцям Херсонської та Миколаївської областей, які виїхали з тимчасово окупованих територій, або втратили домівки в результаті російської агресії в населених пунктах поблизу лінії зіткнення на південному фронті. В рамках проекту облаштовано чотири пункти тимчасового проживання на більш як 350 місць. Пункти працювали у Миколаєві та області. Проект реалізовували не на бюджетні кошти, а за рахунок гуманітарної допомоги.

Крім того, штаб реалізовував програми «Вода для миколаївців» (питна вода для мешканців та соціальних установ міста), «Допомога кожному» (допомога продуктами та предметами першої необхідності тим, хто опинився у скрутній ситуації), «Підтримай Захисника» (допомога військовослужбовцям).

Ганна Замазєєва є співзасновницею благодійного фонду «Світлі справи». Крім того, вона популяризує донорський рух в Україні.