Льовочкін знайшов собі нову роботу

Материал из ДОСЬЕ
Перейти к навигации Перейти к поиску

Не довго залишався без роботи колишній глава адміністрації Януковича Сергій Льовочкін. Він у Києві заснував «Інститут стратегічних досліджень «Нова Україна».

Керівником нової політико-аналітичної структури став відомий київський політолог Андрій Єрмолаєв.

Він і розповів, що "свою місію ми бачимо саме в розробці нової, модернізованої платформи для України і організації діалогу про побудову майбутнього України з інтелектуальними колами як в Україні, так і з закордонними провідними організаціями".

Далі Ермалаев додав, що головним питанням у роботі інституту стане євроінтеграція, зокрема - робота над поновленням переговорного процесу з Європейським Союзом. Також, за його словами, ключовими завданнями "Нової України" стануть розробка стратегії модернізації країни та обговорення нових стратегій за участю громадянського суспільства.

Єрмолаєв додав, що організація збирається співпрацювати з ООН та ЮНЕСКО.


Творцями "Нової України" стали Єрмолаєв, доктор політичних наук Олександр Литвиненко, доктор соціологічних наук Віктор Щербина та екс-прес-секретар Президента України Дарина Чепак.

Як відомо, 17 січня президент своїм указом звільнив Льовочкіна з посади керівника своєї адміністрації. 25 січня Янукович підписав укази про відсторонення Єрмолаєва з посади директора Національного інституту стратегічних досліджень, а Чепак - з посади прес-секретаря глави держави.[1]

Источники