Никорак, Ірина Петрівна

Материал из ДОСЬЕ
Перейти к навигации Перейти к поиску


Никорак Ірина Петрівна
Nykorak Irina.jpg
Народний депутат Верховної Ради України ІХ скликання.

Біографія

Ірина Никорак народилась 12 вересня 1987 року в місті Вижниця Чернівецької області. У 2010 році отримала диплом магістра права за спеціальністю "цивільне право".

З 2010 по 2011 роки працювала на посаді юристконсультки в Публічному акціонерному товаристві "Мостобуд".

У 2011 році Никорак працювала у міжнародній юридичній фірмі "Інтегрітес" на посаді юриста у відділі корпоративного права, злиття та поглинання.

У 2012 році завершила економічний факультет Інституту післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка та отримала диплом спеціаліста у галузі фінансів.

З 2012 по 2014 роки працювала в девелоперській компанії на посаді юрисконсультки.

У 2015 році отримала диплом магістра державного управління в Національній академії державного управління при Президентові України.

У 2015 році отримала диплом магістра бізнес адміністрування в Інституті післядипломної освіти Університету "КРОК", а також диплом MBA в “Швейцарській бізнес-школі Montreux”.

У 2015 році обрана депутаткою Київської міської ради від БПП "Солідарність", 64 округ (Оболонський район).

У 2019 році балотувалась до Верховної Ради 9-го скликання від БПП (ЄС), не обрано. Того ж року зробила внесок до виборчого фонду партії ЄС на суму 50 000 грн.

У 2020 році Ірина Никорак була обрана до Київської міської ради від партії ЄС. Увійшла до постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

28 березня 2023 року Центральна виборча комісія визнала депутата Київради Ірину Никорак народним депутатом фракції «Європейська солідарність». У Верховній Раді Ірина Никорак замінить Михайла Забродського, який склав мандат і повертається на службу до ЗСУ.

Сім'я

Донька Петра Никорака ексзаступника Голови Правління ПАТ “Мостобуд”. Бізнес-група родини Никорак має інтереси переважно у нерухомості, лісопильному та стругальному виробництвах.

Зв'язки

За даними ЗМІ, Ірина Никорак близька до скандального забудовника екснардепа від ОПЗЖ Вадима Столара.

Оперативне досьє

Була помічницею народних депутатів: Присяжнюка Олександра депутата 8 скликання від партії “Народний фронт”(сина Анатолія Присяжнюка) на платній основі та Алєксєєва Сергія (депутата 9 скликання від партії ЄС) на платній основі.

Никорак була обрана головою Міжфракційного об'єднання Україно-Китайської співпраці. Членкиня Експертної ради при депутатській групі Верховної Ради України з міжпарламентських зв'язків з Китайською Народною Республікою. Голова громадської організації “Наш Парк Оболонь”.