Носов, Володимир Володимирович

Материал из ДОСЬЕ
Перейти к навигации Перейти к поиску


Носов Володимир Володимирович
Флаг RU.png
Носов Володимир.jpg
Український підприємець, засновник та СEO криптовалютної біржі WhiteBIT

Володимир Носов - український підприємець, засновник та СEO криптовалютної біржі WhiteBIT

Біографія

Народився в Харкові 18 липня 1989 року. Навчався та закінчив загальноосвітню школу №131. Трудову діяльність розпочав у 18 років, отримав прикладні знання та досвід та зробив блискучу кар’єру без додаткової освіти у виші.

У 2007 р. працював торговим представником, пізніше — супервайзером відділу HoReCa. За рік був підвищений до керівника відділу продажів у компанії, яка спеціалізувалася на дистриб’юторських послугах.

2011 р. - створив власну дистриб’юторську компанію. Згодом компанія стала дилером відомих виробників: займалась постачанням матеріалів із п’яти країн світу, а в підпорядкуванні мала три великі склади на території України та 120 спеціалістів у своєму штаті.

У 2017 р. продав свою частку компанії та розпочав кар'єру на крипторинку.

Сфера інтересів

ІТ-технології, блокчейн, криптобіржі.

Бізнес-досьє

У 2018 р. заснував WhiteBIT. Станом на сьогодні компанія є найбільшою криптовалютною біржею Європи. WhiteBIT надає криптоспільноті безпечну й просту у використанні платформу та підтримує глобальне розповсюдження технології блокчейн крок за кроком.

Сьогодні WhiteBIT складається з колективу в 500+ осіб та більше ніж 2,5 млн клієнтів із понад 150 країн світу. Криптобіржа WhiteBIT відповідає всім вимогам KYC та AML, входить у топ-2 бірж світу з безпеки на підставі незалежного аудиту Hacken із рейтингом AAA.

Зараз компанія WhiteBIT має 5 міжнародних представництв у різних куточках планети, зокрема: WhiteBIT Туреччина; WhiteBIT Австралія; WhiteBIT Грузія; WhiteBIT Іспанія; WhiteBIT Португалія.

Родина

Одружений, виховує двох дітей.

Особиста справа

З початку повномасштабної агресії з боку рф WhiteBIT Володимира Носова зібрала $100 000 на допомогу Україні. Фінансову підтримку отримало понад 200 000 людей. Також кошти були перераховані гуманітарним організаціям, волонтерам та благодійним фондам, серед яких United 24, Благодійний фонд Сергія Притули, Tabletochki, благодійний фонд WhitePay та інші.

З весни 2022 року WhiteBIT співпрацює з МЗС України у питаннях допомоги українцям, які через війну змушені шукати прихисток за кордоном. Компанія займається забезпеченням організаційно-технічної підтримки Антикризового центру МЗС і цілодобового call-центру, які консультують українських громадян.

Крім цього WhiteBIT є власником нагороди, виграної гуртом Kalush Orchestra на конкурсі «Євробачення 2022» — кришталевого мікрофона. Його криптовалютна біржа WhiteBIT придбала за $900 000.

Хобі

Автоспорт