Палата представників Конгресу США змінює графік засідань внаслідок атак Ірану на Їзраїль

Материал из ДОСЬЕ
Перейти к навигации Перейти к поиску
Резазаде алі 7.jpg

Віце-президент іранської опозиції в Вашингтоні (NIC) Алі Реза Резазаде зазначив, що зважаючи на напад Ірану на Ізраїль графіки засідань Конгресу США буде змінено. Резазаде вказує, що лідер республіканців Стів Скаліс опублікував офіційну заяву про зміни у законодавчому графіку на наступній неділі.

«У світлі невиправданого нападу Ірану на Ізраїль, Палата представників наступного тижня відмовиться від раніше оголошеного законодавчого графіка і замість цього розгляне закон, який підтримує нашого союзника - Ізраїль, і притягує до відповідальності Іран та його терористичних довірених осіб. Палата представників рішуче підтримує Ізраїль, і цей непровокований напад має мати наслідки. Більш детальну інформацію про законодавчі питання, які будуть розглянуті, буде надано пізніше», - вказує у заяві Стів Скаліс.

Лідер іранської опозиції Алі Реза Резазаде зазначає, що такий розвиток подій може мати два варіанти наслідків, як позитивні, так і негативні. Наразі Резазаде проводить перемовини з представниками Конгресу, задля того, аби Пакет допомоги Україні схвалили разом з допомогою для Ізраїлю, аби пришвидшити перемогу над російським звірством. Проте, в Палаті розглядають ще один варіант розвитку подій — надання негайної допомоги Ізраїлю та відстрочення питання, щодо надання Пакету допомоги для України.[1]

Джерело