Стали відомі «офіційні обличчя» Правого сектору

Материал из ДОСЬЕ
Перейти к навигации Перейти к поиску
Pravy sector.jpg

В соціальній мережі «Вконтакте» в групі Правий сектор з’явилась інформація, що офіційні коментарі від імені «Правого сектору» можуть давати тільки Провідник «Тризубу» імені Степана Бандери Дмитро Ярош та перший заступник Головного командира Андрій Тарасенко.


Коли протягом майже двох місяців влада та опозиція не змогли дійти спільного діалогу, ініціативу на себе 19 січня взяли учасники руху «Правий сектор». Після подій на Грушевського активність на офіційній сторінці «Вконтакте» Правого сектору зросла вдвічі. Люди із різних міст підтримують активістів, долучаються до їхнього руху та допомагають фінансово.


В інтерв’ю ЛІГАБізнесІнформ заступник Головного командира організації Тризуб імені Степана Бандери, співзасновник Правого сектору Андрій Тарасенко розповів, хто входить в організацію та які її цілі.


-Тризуб, УНА-УНСО, Патріот України, Білий молот та інші патріотичні групи з усієї України. Але більшість учасників - прості громадяни, що не мають відношення до яких-небудь організаціям. На Майдані Правий сектор базується вже два місяці. Коли організовувалися сотні самооборони, ми теж включилися в цей процес і координуємо з сотнями свою діяльність. На Майдані ми фактично є однією з сотень. – повідомив Андрій Тарасенко.


Також він зазначив, що єдиного лідера у Правого сектору бути не може. Наприклад, в Тризубі є свої ватажки. Всі рішення Правий сектор приймає колегіально на зустрічі керівників.


На запитання які надалі плани у Правого сектору Тарасенко відповів, що головною їх метою є відставка Януковича.


– Я думаю, що боротьба не обмежиться Януковичем. Якщо влада буде повалена та замінена на іншу, яка виявиться не набагато кращою, то такий варіант нам точно не підходить. Ми виступаємо за повноцінну національну революцію, а це означає зміну системи влади та заміну структур влади і людей при владі. - заявив співзасновник Правого сектору.[1]

Источники