ТОВ Променергообладнання

Материал из ДОСЬЕ
Перейти к навигации Перейти к поиску
ТОВ "Променергообладнання"
Флаг RU.png
INDUSTRY ENERGY EQUIPMENT.jpg

ПРОМЕНЕРГООБЛАДНАННЯ

Українське підприємство «Променергообладнання» — один серед найбільш затребуваних постачальників аварійно-рятувального та протипожежного обладнання в Україні. Компанія — одна з трьох світових партнерів WEBER-Hydraulik GmbH (WEBER Rescue) (Німеччина), що постачають обладнання для протидії пожежам та для виконання рятувальних завдань.

ТОВ «Променергообладнання» — офіційний представник (дилер) наступних компаній:

 • CRISTANINI S.p.A. (Італія)
 • Delta Fire Ltd (Великобританія)
 • Gollmer & Hummel GmbH (Німеччина)
 • Fireco S.r.l. (Італія)
 • MACTRONIC Group (Польща)
 • Magirus GmbH (Німеччина)
 • MUNK GmbH (Німеччина)
 • PARATECH EUROPE (США)
 • Protek (Тайвань)
 • SICOR (Італія)
 • WEBER-Hydraulik GmbH (Німеччина)
 • Wilhelm Barth GmbH & CoKG (Німеччина)

Відомості про «Променергообладнання»

«Променергообладнання» заснована та функціонує з 2008 року в столиці. Протягом перших років діяльності ключовим бізнесом підприємства був продаж промислового обладнання, зокрема дизель-генераторів, компресорів і промислових насосів. Устаткування, яке постачає компанія, допомагає виробництвам різного масштабу важкої та легкої промисловості по всій Україні. Компанія має багаторічний досвід роботи з такими відомими підприємствами, як, Карлсберг, МХП та Арселорміттал, що високо цінують надійність та ефективність ТОВ «Променергообладнання».

Директор компанії - Андрій Заліський. Відома постать на ринку аварійно-рятувального та протипожежного устаткування. У 2000-х роках почав займатись поставками пожежним компаніям передового протипожежного обладнання. Запропоновані ним в ті роки сучасні пожежні стволи були рятівним інструментом для ефективної роботи пожежників. Заліському допомагали знання галузі пожежної справи, адже він плідно взаємодіяв з вітчизняними і закордонними розробниками й виробниками техніки для гасіння пожеж. Ідеї та підходи Заліського дозволили «Променергообладнання» суттєво масштабувати сфери діяльності й запропонувати українським замовникам аварійно-рятувальне та протипожежне устаткування від світових лідерів галузі.

Принципово важливим для ТОВ «Променергообладнання» став 2012 рік. Тоді постачальник отримав статус офіційного представника німецького виробника гідравлічного обладнання для аварійно-рятувальних робіт — WEBER-Hydraulik GmbH, що визнаний світовим лідером цієї галузі.

Це рішення обумовлено зростаючим попитом на таке устаткування в Україні. Протягом 2010-х відбулося різке оновлення сфери боротьби з пожежами, а ДСНС почала активно замовляти сучасну пожежну техніку.

Завдяки новому партнерству «Променергообладнання» отримала доступ до найсучасніших технологій і рішень у сфері аварійно-рятувального обладнання. Це дозволило компанії запропонувати своїм клієнтам широкий вибір високоякісної продукції, що відповідає найвищим стандартам безпеки.

В Україні існує кілька власних виробників пожежних машин, серед яких «Валідус спецавто», «Тітал» і «Пожмашина». Однак усі ці машини потребують додаткового укомплектування залежно від поставлених перед ними завдань, таких як гасіння пожеж або/й рятувальні чи протиаварійні роботи. Компанія «Променергообладнання», яка стала офіційним представником німецької компанії WEBER-Hydraulik GmbH, з 2015 року почала співпрацювати з вітчизняними виробництвами, що спеціалізуються на створенні протипожежної автотехніки.

ТОВ «Променергообладнання» доповнювала автотехніку компанії «Пожмашина» рукавами, стволами та обладнанням для аварійно-рятувальних робіт протягом 2015–2018 років.

Більше 700 аварійно-рятувальних автомобілів компанія «Променергообладнання» обладнала у 2018-2019 роках. Це все була техніка «Валідус спецавто», яку у виробника законтрактувала ДСНС. Автотехніка отримала актуальне устаткування для аварійно-рятувальних завдань від WEBER-Hydraulik GmbH (Німеччина). Результатом став парк автотехніки, яка здатна виконувати протипожежні завдання та боротись із наслідками різного роду аварійних ситуацій. Системна й якісна діагностика та сервіс, які забезпечує «Променергообладнання», дозволяють автопарку продовжувати працювати й виконувати всі поставлені завдання тривалий термін.

Компанія «Променергообладнання» постачає лише якісне, європейське обладнання, що потребує навчання персоналу користуватися сучасними системами та механізмами. Спираючись на досвід WEBER Rescue, яка кожного року організовує навчання для персоналу, «Променергообладнання» у взаємодії з ДСНС організувала п’ять тренінгів за чотири роки (2018–2022). Навіть у 2023 році ТОВ «Променергообладнання» разом із німецькими інструкторами змогла провести 2 блоки тренінгів для персоналу ДСНС з міст Івано-Франківськ та Рівне. Навчання проводилось із використанням техніки WEBER Rescue і Magirus. Учасники тестували використання необхідної техніки в умовах змодельованих аварійних ситуацій.

Робота після лютого 2022

З перших днів повномасштабного вторгнення ТОВ «Променергообладнання» відразу надала Держслужбі з надзвичайних ситуацій пожежні рукава та стволи, що були в наявності. На жаль, війна показала, що країні бракує сучасного обладнання для протидії актуальним викликам.

Компанія «Променергообладнання» допомагала з рішеннями, що здатні протистояти викликам війни: тепловізори, протипожежне обладнання й навіть протипожежні роботи.

Через повномасштабну війну та супутні виклики пожежники оновили підходи до діяльності. Це було логічним в умовах регулярних ударів ракетами та БПЛА, що призводили до руйнувань інфраструктури. Потрібно було шукати різні альтернативні рішення. Виходом стали протипожежні роботи, що допомагають діяти у екстремальних умовах на відстані та без залучення людей. Провідний виробник такої техніки — Magirus GmbH. «Променергообладнання», що є дистриб’ютором німецького виробника, здійснило поставку трьох роботів Magirus GmbH в Україну. Ці пристрої добре зарекомендували себе, а головне — допомагають рятувальникам залишатись у безпеці.

Взаємодія з німецькою компанією Magirus

Magirus GmbH (Німеччина) відома своїми високоякісними пожежними автомобілями та рятувальною технікою. Переважно компанія спеціалізується на виробництві протипожежних автодрабин, які можуть виконувати кілька завдань: гасити пожежі та рятувати людей на різній висоті. Такі машини виробляються кількома заводами по всьому світу, бо складаються з високотехнологічних агрегатів. В Україні відсутнє таке виробництво.

Компанія «Променергообладнання» завжди прагне до найкращого, тому забезпечувати ДСНС високотехнологічною автотехнікою від Magirus GmbH (Iveco-Magirus) стало логічним рішенням.

Інший фактор — стрімкий розвиток будівництва, адже висота споруд постійно зростає, а додатковим викликом є атаки ракет та БПЛА. Це створює нові виклики для протипожежної галузі, яка повинна бути готова гасити пожежі та рятувати людей на будь-якій висоті. Однак техніка, яка є у ДСНС, не відповідає новим вимогам сучасності. Вона зношена та не здатна ефективно виконувати свої завдання.

Променергообладнання 4.jpg

Завдяки проактивним діям компанії «Променергообладнання» німецький виробник Magirus GmbH розпочав у стислі терміни виробництво висотних автодрабин для України. Це стало безпрецедентним рішення для виробника.

Променергообладнання 3.jpg

Німецькі машини —- це перший прецедент держзакупівель сучасної техніки в таких обсягах. «Променергообладнання» оздоблює техніку інноваційним додатковим обладнанням: стволами, напірними рукавами, пересувними пінозмішувачами, турбовентиляторами, акумуляторним гідравлічним інструментарієм, а також шоломами та сигнальними ліхтарчми. Таке доукомплектування робить машини ще ефективнішими.

Променергообладнання 1.jpg
Променергообладнання 2.jpg

«Променергообладнання» також організовує навчання персоналу, який буде використовувати машини Iveco-Magirus. Групи по 4–8 осіб відправляються на інтенсивне тижневе навчання до міста Ульм (Німеччина), у Пожежну академію Magirus. Справа в тому, що в Україну завозяться автодрабини різного розміру, від 32 метрів до 55-ти та з різними технічними можливостями. Наприклад, автодрабина, яка може працювати на висоті 42 метра має технічну особливість – верхня секція ламається навпіл. Тож навчання проходить у кожної групи на різних автодрабинах, в залежності від різновиду протипожежної автодрабини, яка буде використовуватися в тому чи іншому регіоні України.

Крім того, компанія забезпечує комплексне обслуговування поставленої рятувальникам автотехніки.

Підприємство залишається серед провідних постачальників рятувального обладнання для протипожежних автомобілів. Більше того, «Променергообладнання» вже двічі за останні роки потрапляло до трійки глобальних лідерів з постачання аварійно-рятувальної техніки WEBER-Hydraulik GmbH (WEBER Rescue).