ШАТРО ГРУП

Материал из ДОСЬЕ
Перейти к: навигация, поиск
ШАТРО ГРУП
Shatro group.png
Группа компаній, яка надає повний спектр послуг для реалізації будівельно-інвестиційних проектів
Більше інформації про компанію SHATRO Group: https://shatro.ua

Про компанію

Онуфрієв Максим Анатолійович
Компанія ШАТРО[1] заснована в 2004 році, одна з небагатьох на ринку, яка здійснює весь спектр послуг в сфері будівництва, від підбору земельної ділянки, підготовки передпроектної і проектної документації до будівництва «під ключ» і введення в експлуатацію. Успішно будує промислові, житлові комплекси та будинки, а також проводить оздоблювальні роботи і системну інтеграцію для складних проектів по всій Україні.

Засновник компаній – Онуфрієв Максим Анатолійович. За 14 років цілеспрямованої роботи на їхньому рахунку декілька сотень реалізованих проектів.

Напрямки

Компанія володіє штатом висококласних фахівців, здатних реалізувати роботи будь-яких масштабів, використовуючи суто сучасні і високотехнологічні інструменти та матеріали. Саме так, утворилась будівельна група компаній, яка складається з:

SHATRO INGINEERING

БЦ Булгаков 300.jpg

Компанія займається житловим та промисловим будівництвом та виконує функції генерального підрядника, виконує повний цикл будівництва житлових і промислових будівель будь-якої складності: від створення проекту до фінальних оздоблювальних робіт.

SHATRO INTERIOR CONSTRUCTION

Шатро груп 2 300.jpg
Компанія орієнтована на приватного замовника і надає в одній особі повний комплекс послуг для реалізації будівельних і обробно-ремонтних проектів «під ключ». На рахунку більше сотні реалізованих дизайнерських проектів.

SHATRO SYSTEM INTEGRATION

Шатро груп 3 300.jpg
Компанія-системний інтегратор, який динамічно розвивається. Спеціалізується на проектуванні та впровадженні комплексних рішень для середніх і великих підприємств. Компанія робить акцент у своїй діяльності на рішеннях різних завдань бізнесу корпоративних замовників на ринку України, за допомогою ІТ технологій. Основним активом є команда кваліфікованих консультантів, менеджерів проектів і інженерів, що дозволяє пропонувати нашим клієнтам послуги, що охоплюють повний цикл життя комплексних рішень - від аналізу бізнес завдань, проектування, впровадження до подальшого супроводу та підтримки.

Мета компанії

Створити унікальний архітектурний образ і якісно втілити його в життя з максимальною економією грошей і часу замовника. Власне тому, «SHATRO» виконує повний спектр будівельних робіт, що є дуже зручним для клієнта. Одним з останніх втілених проектів в статусі генерального підрядника є завод «Добродія» в Чернігівській області – комплекс по переробці сільськогосподарської продукції. Наразі це найсучасніше підприємство в Європі з найновішим високотехнічним обладнанням. Група компаній «SHATRO» входить в число тих, хто змінює сучасний вигляд міста на краще.

Источники

  1. SHATRO GROUP
Персональные инструменты
Пространства имён

Варианты
Просмотры
Действия
Навигация
НОВОСТИ
ПЕРСОНЫ
ПАРТИИ
ГРУППИРОВКИ
КОМПАНИИ
ИМЕНИЯ
ГОРСОВЕТЫ
ВЫБОРЫ 2019
ВЫБОРЫ 2014
VIP ГОРОСКОП
Инструменты